KONSULTACJE SPOŁECZNE W MARKACH

Witamy na platformie Konsultacji Społecznych Miasta Marki. Zobacz, skomentuj - miej wpływ na to co dzieje się w Twoim mieście.

Zobacz szczegóły

SZANOWNI MIESZKAŃCY

Naszą dewizą jest hasło „Marki Włącz się”. To zaproszenie do czynnego udziału w życiu miasta. Również na poziomie konsultacji społecznych, dotyczących różnych spraw ważnych dla naszej lokalnej społeczności. Zapraszam do dialogu m.in. za pośrednictwem aplikacji mMieszkaniec. Czekamy na Państwa opinie, uwagi i sugestie.

Z każdym rokiem nasze miasto staje się coraz bardziej obywatelskie. Najlepszym dowodem jest tak popularna w kraju forma konsultacji społecznych, jak budżet partycypacyjny. W edycji 2023 głosowało prawie 4 tys. osób, o ponad 20 proc. więcej niż rok wcześniej. Nasi mieszkańcy również byli aktywni przy przygotowaniu strategii miasta oraz przy konsultacjach idei zagospodarowania terenów wokół Zbiornika Konne. Serdecznie dziękujemy i… zapraszamy do udziału w kolejnych. Mamy nadzieję, że dzięki aplikacji mMieszkaniec – w coraz szerszym gronie. Pamiętajcie, że macie realny wpływ na to, co się dzieje w naszym mieście!

Konsultacje społeczne